A doua ediție GLAMOUR Beauty Festival, singurul festival din România dedicat frumuseții

De Revista Glamour, pe
Dacă ai fost încântată de ediția din 2016 a GLAMOUR Beauty Festival, pregătește-te de surprize și mai frumoase la ediția din 2017 a singurului festival dedicat frumuseții din România!

Răsfăț, ședințe de make-up și hair-styling oferite de branduri de top, masterclass-uri susținute de cei mai renumiți profesioniști din domeniul de beauty din România, speech-uri impresionante de la influenceri de top, cadouri deosebite și multă voie bună. Acestea sunt elementele care au compus succesul ediției din 2016 a GLAMOUR Beauty Festival.

Vestea bună este că vom repeta experiența și în 2017! Așa că pregătește-te pentru un nou weekend dedicat frumuseții: pe 13 și 14 mai, la Hanul Gabroveni, are loc a doua ediție GLAMOUR Beauty Festival!

Mai mult pe Glamour.ro