Harry Styles, pus la pământ în timpul unui concert! (Video)

De Bravonet.ro, pe

Harry Styles a avut parte de un incident pe cât de amuzant, pe atât de dureros marţi seara, în timpul unui concert din cadrul turneului Take Me Home din Glasgow, Scoţia.
Artistul e obişnuit să fie îngropat în cadouri de la fane, însă de data aceasta a primit unul neobişnuit: un pantof. Întrebând fanele de ce i-au dăruit doar un pantof, cea cu pricina i l-a aruncat şi pe al doilea, însă l-a nimerit fix în zona inghinală, bijuteriile sale având de suferit şi lasându-l la pământ.
Deşi colegii lui au crezut că situaţia e gravă, Harry s-a ridicat rapid şi a exclamat: “Man Down!”
După câteva mişcări de gimnastică menite să pună toate lucrurile în poziţia corectă, cântăreţul şi-a continuat concertul alături de colegii săi!
Vezi clipul video pe bravonet.ro!