Roxana Vancea a pozat complet goală. FOTO

Momentul mult așteptat de toți fanii Roxanei Vancea a venit, în sfârșit. Sexy asistenta TV s-a lăsat fotografiată complet goală și imaginea a strâns zeci de mii de aprecieri imediat.

Roxana Vancea, fosta asistentă a matinalilor de la „Neatza cu Răzvan şi Dani”, și-a obișnuit deja admiratorii cu fotografii incitante în care apare în ipostaze provocatoare, însă de această dată i-a lăsat pe toți cu gura căscată de admirație. Vedeta TV arată incredibil de bine, are o siluetă sculptată, este adepta unui stil de viață echilibrat, consumă doar hrană sănătoasă și este dependentă de sală.

Roxana Vancea va împlini în curând 28 de ani, este de origine din Târgu-Jiu și în prezent, după ce și-a încercat norocul în televiziune, s-a axat în totalitate pe sport, având în vedere că a urmat cursurile Facultății de Educație Fizică și Sport.

Citește și – Laura Cosoi, imagini exclusive de la ședința foto pentru coperta UNICA

Sursă foto: Instagram

Vedete din Romania Vedete internationale