Heidi Klum, căzătură pe scena Emmy-urilor

De Unica.ro, pe

Noaptea Premiilor Emmy a fost un vis frumos, cu rochii de seară superbe şi fracuri elegante, cu lumini, aplauze şi momente de neuitat.
Pentru modelul Heidi Klum (35 de ani) însă, a fost o noapte de coşmar. Invitată de organizatori drept co-prezentatoare, nemţoaica a improvizat câţiva paşi de dans alături de partenerul ei de scenă, starul de televiziune Tom Bergeron (53 de ani).
Numai că, deşi acesta prezintă de mai bine de trei ani show-ul „Dancing with the Stars” (un fel de „Dansez pentru tine”, varianta glamour) şi este recunoscut ca un bun dansator, într-un moment de neatenţie a scăpat-o pe Heidi pe jos.
Îmbrăcată cu o superbă rochie albastră, diva s-a întins cu toţi cei 176 de centimetri ai săi pe podeaua scenei, în aplauzele audienţei care credea că momentul este regizat.
Chiar dacă organizatorii au încercat să dreagă busuiocul şi au susţinut că „incidentul” a fost premeditat, la sfârşitul serii blonda a dezvăluit o imensă vânătaie pe şoldul drept.
Autor: Florin Ghioca