Fiica lui Oreste s-a fotografiat goală în lanul de grâu

De Mădălina Manole, pe Ultimul update Luni, 29 iulie 2019, 15:39
Fiica lui Oreste Teodorescu, Sabina, s-a fotografiat goală în lanul de grâu. Tânăra a lăsat deoparte inhibițiile, și-a dat hainele jos și s-a lăsat pozată, iar imaginea fierbinte a urcat-o pe conturile de socializare.

Sabina, în vârstă de 24 de ani, este căsătorită din 2017 și a devenit mămică pentru prima oară în toamna anului trecut, atunci când a adus pe lume un băiețel pe care l-a botezat cu numele Igor. În prezent este studentă la două facultăți și conduce propria agenție imobiliară. Chiar dacă a născut fiica lui Oreste se poate mândri cu un fizic de invidiat: „Poftă de viaţă” – este mesajul scris de Sabina care însoțește fotografia nud.

Sabina, fiica lui Oreste Teodorescu

Sabina nu este străină de acest gen de fotografii. Chiar dacă s-a așezat la casa ei și a devenit mămică, fiica lui Oreste, este recunoscută pentru pictorialele sexy cu care făcea senzație în urmă cu câțiva ani.

Oreste Teodorescu, în vârstă de 44 de ani, este căsătorit din anul 1996 cu Liliana Teodorescu, iar Sabina este singura sa fiică.

Sursă foto: Facebook, Instagram