Fiica actriței Catherine Zeta-Jones, Carys, a împlinit 18 ani

De Adelina Duinea, pe Ultimul update Miercuri, 14 septembrie 2022, 19:35

Actorii Catherine Zeta Jones (51 de ani) și Michael Douglas (76 de ani) au împreună doi copii, o fiică și un fiu, Carys Zeta Douglas (18 ani) și Dylan Michael Douglas (20 de ani).

Fiica actriței Catherine Zeta-Jones, Carys, a împlinit 18 ani

Fiica perechii a împlinit 18 ani pe 20 aprilie 2021. „La mulți ani, Carys! Îți mulțumesc pentru bucuria pe care mi-o oferi. Azi, la 5 dimineața, mi-ai mulțumit că te-am adus pe lume. Genul acesta de femeie ești. Generoasă. Inteligența ta depășește anii pe care îi ai. Frumusețea ta este profundă, iar inima îți este suficient de mare încât să iubească și să cuprindă lumea. Foarte important… simțul umorului pe care îl ai… este de neîntrecut. Pot continua. Japoneza ta mai are nevoie de exercițiu, dar se poate ameliora. Te iubesc, înger. Mama”, a scris actrița în mediul online.

Fotografii cu Carys găsiți în GALERIA FOTO de mai sus!

Carys a comentat: „Te iubesc, mama! Îți mulțumesc pentru tot ceea ce faci! ❤️❤️❤️”.

Actrița a publicat și mesajul pe care Carys i l-a trimis, alături de răspunsul haios pe care i l-a dat:

Carys Zeta Douglas: Îți mulțumesc că m-ai născut!

Catherine Zeta Jones: Oh, nașterea ta este cea mai mare mândrie a mea! Stai… Oscarul?… Nu… Categoric TU.

Citește și:

Reacția Mădălinei Ghenea după ce s-a speculat că ar forma un cuplu cu Alex Bodi

Alexia Eram a spus cu ce vedete s-ar potrivi Mario Fresh dacă nu ar fi cu ea

Claudia Pătrășcanu iubește din nou după divorțul de Gabi Bădălău?

Cum se înțelege Carys cu părinții ei

Carys este deja o profesionistă când vine vorba de ședințe foto, adolescenta fiind pasionată de modă. Despre părinții ei, adolescenta spune: „Părinții mei fac o treabă extraordinară. Mai ales când am nevoie să fiu ținută cu picioarele pe pământ. Îmi spun adesea «uită-te în jurul tău, ai o viață extraordinară»”.

Și, într-adevăr, Carys are toate motivele să se simtă foarte norocoasă. Catherine și Michael mai au un fiu, Dylan, acum în vârstă de 20 ani, student în al doilea an la Universitatea Brown.

Catherine și Michael formează un cuplu de mai bine de 20 de ani. Ambii s-au luptat cu grave probleme de sănătate. În 2010, Michael a fost diagnosticat cu cancer la gât, iar în 2011, Catherine a vorbit pentru prima dată despre faptul că suferă de tulburarea bipolară.

Foto: Instagram