Cele mai frumoase coafuri de la Premiile Emmy 2018

De Oana Savin, pe Ultimul update Marți, 18 septembrie 2018, 11:34
Cea mai mare noapte a premiilor în televiziune cere coafuri și ținute care practic trebuie să iasă în evidență prin ecranul televizorului. Am selectat cele mai frumoase coafuri cu care vedetele s-au mândrit pe covorul roșu din Los Angeles. Acestea sunt cele mai frumoase coafuri de la Premiile Emmy 2018.

Multe au optat pentru o coafură simplă, dar care le-a pus foarte bine în valoare.

Scarlett Johansson a optat pentru un look fără efort, un bob scurt, dat pe spate. La fel a făcut și actrița Jessica Biel, care a ales să și lase părul liber, onduleurile ei naturale fiind cunoscute în întreaga lume.

Evan Rachel Wood a arătat spectaculos cu flori prinse în părul strâns într-un coc simplu, la spate.

Yara Shahidi și-a făcut apariția cu un look natural, un coc tip balerină care i-a scos în evidență trăsăturile fine.

O coafură spectaculoasă a fost cea a actriței Yvonne Orji. Starul din „Insecure” nu avea cum să dea greș cu un coc voluminos.

Vezi în Galeria Foto care au fost cele mai frumoase coafuri ale vedetelor la Premiile Emmy 2018.

Sursă foto: Northfoto